امیدوارم بتوانیم در ادامه راه نیز نتایج قابل قبولی کسب کنیم

سرمربی تیم فوتسال لاهیگ :

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی باشگاه لاهیگ ، روزبه صفابخش سرمربی تیم لاهیگ لاهیجان در گفت و گو با خبرگزاری 2020در رابطه با کیفیت رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور اظهار داشت : به جز تیم قم که از تاکتیک خاصی بهره می برد سایر تیم ها به دنبال کسب نتیجه بودند و به همین دلیل مسابقات از لحاظ فنی از فوتسال روز دنیا دور شده بود و تیم ها سنتی بازی می کردند.

وی افزود : در بازی برابر دلسوختگان برعکس سایر دیدارها پرس را در دستور کار خود قرار دادیم تا بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم، فکر می کنم تیم دلسوختگان اگر بتواند نقاط ضعف خود را در امر گلزنی پوشش دهد در دور برگشت می تواند یکی از مدعیان اصلی صعود باشد.

صفابخش یادآور شد : توانستیم با ارائه بازی های حساب شده نتایج خوبی کسب کنیم، یاسر سروری دروازه بان تیم ما که سابقه حضور در تیم ملی دانشجویان را دارد تاثیر بسیار مهمی در این نتایج داشت.

سرمربی لاهیگ لاهیجان با بیان‌ این‌که بازی های بهتری به نمایش خواهیم گذاشت، گفت : در سال های گذشته در رده های جوانان وامید در مسابقات شرکت می کردیم اما پس از دعوت چند بازیکن به تیم ملی و حضور در تیم‌های لیگ برتری ترجیح دادیم سهمیه لیگ دو خریداری کنیم و با نسل جدیدی از فوتسال گیلان وارد رقابت ها شویم، با توجه به اینکه زمان مناسبی برای آماده‌سازی داریم در دور برگشت عملکرد فنی بهتری به نمایش خواهیم گذاشت.

صفابخش در پاسخ به این سوال که، چه نظری درخصوص عملکرد داوران دارید، اظهار داشت : احساس می کنم در بعضی از موارد داوران غیرمسئولانه سوت می‌زدند و نسبت به سرعت بازی نیز عقب بودند قطعاً این اتفاقات از عمد نبود اما در نهایت قضاوت داوران برای ما قابل قبول بوده و به آن ها خسته نباشید عرض می‌کنم.

سرمربی لاهیگ لاهیجان در پایان گفت : سرمربی باشگاه دلسوختگان پس از بازی در مصاحبه‌ای گفته بود که بازی به سود آن‌ها یک طرفه بوده و ما موقعیتی نداشتیم، بنده انتظار چنین صحبت هایی را نداشتم قطعا اگر فیلم بازی را مشاهده کنید متوجه موقعیت های فراوان تیم ما خواهید شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − چهار =