برگزاری اولین جشنواره میکرو و مینی شرق گیلان

???????

?برگزاری اولین جشنواره میکرو و مینی شرق گیلان که به پاس زحمات زنده یاد مهدی محجوبی که عمر شریفشان را چه به عنوان دبیر ورزش در مدارس استان و چه بعنوان مربی در سالنهای ورزش صرف آموزش بسکتبال پایه نمودند نامگذاری شد،
با حضور ۴ ‌‌تیم از هیئت های آستانه اشرفیه ،سیاهکل،لاهیجان و لنگرود وبا حضور ۳ باشگاه -کاوه رودسر،لاهیگ لاهیجان و باشگاه عدالت رشت که مهمان ویژه این جشنواره بودند با حضور ۱۱۰ بازیکن میکرو و مینی در سالن ۴۰۰۰ نفری شهدا لاهیجان برگزار شد .
?این جشنواره با تلاوت قرآن کریم و سرود باشکوه جمهوری اسلامی آغاز شد.
در ابتدا بازیکنان با موسیقی ورزشی به نرمش پرداختند وسپس با بازی بازیکنان دهه پایانی قرن که متولدین ۹۱-۹۰ بودند آغاز شد ودر ادامه تیمهای مختلف چه با هم چه بصورت ترکیبی با هم به مسابقه بدون ثبت امتیاز پرداختند و لحظات شاد و خاطره انگیزی را به ثبت رساندند.

?در انتهای جشنواره به تمامی بازیکنان لوح تقدیر و مدال اهدا شد و از بازیکن لاهیجانی تیم مینی بسکتبال استان آقای سید محمدرضا حسام محسنی که هفته گذشته با این تیم توانسته بود به مقام ارزشمند سومی کشور در ناحیه یک کشور که به میزبانی تبریزبرگزارگردید دست یابد با اهدا لوح و مدال تقدیر گردید .

?لازم بذکر است ازجشنواره میکرو و مینی شرق گیلان تعدادی از بازیکنان به اردوی یکروزه تفریحی ،ورزشی ،که به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی کاوه رودسر برگزار میگردد راه یافتند????? .


#بسکتبال_لاهیجان

#بسکتبال_لاهیگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 12 =