تمرینات لاهیگ برای حضور در لیگ دسته دوم فوتبال ایران درحال برگزاری است

آخرین وضعیت لاهیگ در گفتگو با سرمربی و مدیرعامل باشگاه ؛

تمرینات تیم فوتسال لاهیگ جهت حضور در مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور در لاهیجان در حال برگزاری است.
روزبه صفابخش سرمربی تیم فوتسال لاهیگ در خصوص آخرین وضعیت تیم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باشگاه ضمن تشکر از همراهی همه علاقه مندان گفت : تغییر مدیرعامل و حضور آقای خرم در مدیریت باشگاه اتفاق خوبی خواهد بود.
وی افزود چند جلسه از تمرینات تیم برای آماده سازی هرچه بیشتر پیش از شروع مسابقات لیگ دو فوتسال کشور با حضور مربیان جدید به بهترین نحو ممکن در حال برگزاریست.
صفابخش همچنین گفت : ساسان میرزایی به عنوان مربی دروازه بانها و فرهاد نصرالله زاده به کادر فنی تیم اضافه شده اند و در حال رایزنی با آقای دلخوش هم هستیم تا از وجود ایشان نیز در کادر فنی لاهیگ بهره مند شویم.
سرمربی لاهیگ با اشاره به جذب بازیکنان جدید نیز افزود : سبحان عاشوری ، میلاد عشقی و سعید حیدری ، سه بازیکنی هستند که به این تیم اضافه شده اند.
وی در پایان از شهروندان و ورزش دوستان لاهیجانی خواست تا با حمایت از تیم لاهیگ ، به آنان کمک کنند تا در مسابقات پیش رو افتخار آفرینی کنند.

حمید خرم مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی لاهیگ نیز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باشگاه لاهیگ با اشاره به اینکه برای اولین بار است که یک نماینده از گیلان در لیگ دسته دوم فوتسال کشور حضور دارد ، عنوان داشت : این فرصت نصیب مردم لاهیجان شده است که در سطح بالای فوتسال کشور نماینده ای داشته باشند.
مدیرعامل باشگاه لاهیگ با تاکید بر حفظ وحدت برای حمایت همه جانبه از این تیم افزود : با وجود بهترین مربیان فوتسال استان در تیم لاهیگ ، امیدواریم با یک نگاه مثبت اجتماعی یک اتفاق مثبت را رقم بزنیم و نام لاهیجان را در سطح اول فوتسال کشور مطرح کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 18 =