دیدار مدیرعامل و سرمربی لاهیگ با فرماندار لاهیجان

به گزارش روابط عمومی و امور رسانه باشگاه لاهیگ ، مدیر عامل و سرمربی تیم فوتسال لاهیگ با فرماندار لاهیجان دیدار کردند.

حمید خرم مدیرعامل باشگاه در این دیدار با تاکید بر اینکه لاهیگ تنها نماینده گیلان در این سطح از فوتسال کشور است ، گفت :این اتفاق برای شهر لاهیجان افتخار بزرگی است  و حرف های زیادی برای گفتن دارد .

وی با اشاره به اینکه این  تیم برگرفته از جوانان لاهیجان و سایر شهرهای گیلان است ، افزود :اگر قرار است یک کار ماندگار و نتیجه مند انجام شود  همفکری بزرگان فارغ از هر جریان و گروهی روی کیفی سازی تیم تاثیر گذار است .

مدیرعامل باشگاه لاهیگ همچنین خاطرنشان کرد :  اگر مسئولین و مدیران همراهی کنند  میتوانیم برای اولین بار در سطح استان میزبان مسابقات کشوری باشیم  و برای مردم و مدیران شهرستان افتخار آفرینی کنیم.

 

روزبه صفابخش مالک و سرمربی تیم فوتسال لاهیگ نیز در این دیدار گفت باشگاه لاهیگ از سال 1390 تاسیس شده و همان سال قهرمان نونهالان شده و امروز همان نونهالان می خواهند در سطح اول فوتسال کشور بازی کنند .

وی افزود : این سهمیه سال پیش ، از آستانه اشرفیه  به لاهیگ واگذار شد تا لاهیجان برای اولین بار در تاریخ فوتسال کشور در این سطح از ورزش نماینده ای داشته باشد .

صفابخش همچنین گفت :  با داشتن بالاترین مدرک مربی گری فوتسال آسیا و با جذب مربیان برتر و بازیکنان تاثیرگزار استان در تلاش خواهیم بود تا برای شهرستان لاهیجان افتخار آفرینی کنیم

مالک و بنیان گذار باشگاه  در ادامه با اشاره به اینکه  لاهیگ نام باستانی لاهیجان است ، تاکید داشت : این  تیم، یک تیم  مردمی است و   حضور پرشور تماشاگران در بازیهای گذشته  این موضوع را ثابت میکند

وی ضمن گلایه از مدیران و مسئولان شهرستان بیان داشت :  از مسئولین و مدیران شهرستان میخواهیم به ما هم که در سطح اول ورزش کشور حضور داریم نگاهی ویژه داشته باشند .

 

یونس محمودی فرماندار لاهیجان نیز در این دیدار توجه به تفکر ، خلاقیت و نوآوری جوان  را یک اصل دانست و عنوان داشت : اعتقاد دارم جوان باوری باید در شیرازه اندیشه ورزی مدیران قرار بگیرد .

فرماندار لاهیجان همچنین افزود : کمک به توسعه ورزش را از هر جایی آغاز کنیم یک فرصت محسوب میشود و مدیران دولتی باید بر این امر تلاش ویژه ای داشته باشند .

وی ضمن ابراز علاقه به حضور در جمع های هنری و ورزشی تاکید داشت : باتوجه به اهمیت موضوع تلاش میکنیم با همکاری معاونین محترم ، استاندار و معاون سیاسی ایشان را در جریان کار قرار دهیم

یونس محمودی همچنین تاکید کرد  : سعی خواهیم کرد تا با مدیران اقتصادی شهرستان نیز رایزنی هایی داشته باشیم تا راهکاری برای حمایت از تیم لاهیگ فراهم آید .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + پانزده =