دیدار مدیرعامل و مالک باشگاه لاهیگ با امام جمعه لاهیجان

به گزارش روابط عمومی باشگاه لاهیگ ، سید جواد سلیمانی امام جمعه شهرستان لاهیجان در دیدار با حمید خرم مدیرعامل و روزبه صفابخش مالک و سرمربی تیم فوتسال لاهیگ ، اعتماد و اعتقاد به جوانان و داشتن کادر فنی قوی را عامل موفقیت تیم لاهیگ در رقابتهای لیگ دسته دوم فوتسال کشور دانست و گفت : مدیریت تیم فوتسال در این سطح و بهره مندی از تفکرات جوان میتواند زمینه ای خوب برای یک کار فرهنگی مناسب در کنار فعالیت های ورزشی باشد .

دکتر سلیمانی  این دیدار ضمن تبریک قهرمانی تیم فوتسال لاهیگ در رقابتهای دور رفت گروه چهارم لیگ دسته دوم فوتسال کشور ، برای این تیم در دور برگشت آرزوی موفقیت کرد.

در ابتدای این دیدار ، روزبه صفابخش سرمربی و مالک باشگاه با تاکید بر اینکه برای اولین بار در لاهیجان توانستیم سهیمه لیگ دو فوتسال را بگیریم ، عنوان داشت : با دست خالی وارد مسابقات شدیم ولی توانستیم صدرنشینی دور رفت را بدست بیاوریم.

وی با اشاره به اینکه این تیم همیشه یک تیم مردمی برشمرده میشد افزود : تا پیش از ورود به مسابقات هیچ کس از این تیم حمایتی نکرد و هنوز هم برای مسئولین صعود این تیم که میتواند افتخاری برای شهرستان باشد ، دغدغه نیست .

 

حمید خرم مدیرعامل باشگاه نیزدر دیدار با امام جمعه لاهیجان ،با تاکید بر این موضوع که نگاه ما در باشگاه فراتر از قهرمانی یک تیم فوتسال است ، عنوان داشت : با حمایت از ورزش به جای درمان  میتوان به پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه پرداخت.

وی افزود این افتخار آفرینی بدون خواست و اداره خداوند رخ نمیداد و جوانان با غیرت لاهیجانی توانستند کار بزرگی را مقابل تیم های رقیب انجام دهند.

حمید خرم در پایان یادآور شد مسیر ما مسیر انسانیت و اخلاق است و در همین چهارچوب حرکت میکنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 1 =