سرمایه گذاری در ورزش ، امنیت را در جامعه بالا می برد

روزبه صفابخش مالک و سرمربی تیم فوتسال لاهیگ لاهیجان در گفتگو  با یکی از گروه های مجازی شهرستان لاهیجان ، پیش از شروع رقابتهای لیگ دسته دوم فوتسال کشور با اشاره به مهمترین مشکل ورزش در لاهیجان که عدم حمایت است ، گفت : باشگاه لاهیگ یک باشگاه مردمی است و تا به امروز توسط مردم و خیرین ورزش دوست اداره شده است.

روزبه صفابخش افزود باشگاه لاهیگ بیش از 8 سال است که به صورت حرفه ای در تمامی رده های سنی از نونهال تا بزرگسال فعالیت دارد و سال گذشته مقام سوم سوپرلیگ گیلان را بدست آورده است.

وی با تاکید بر اینکه  این تیم هم اکنون تنها نماینده گیلان در بالاترین سطح از فوتسال کشور است ، عنوان داشت : لاهیجان روزگاری مبدا قهرمانان و استعداد های ورزشی مختلفی بوده که متاسفانه به دلیل عدم حمایت بسیاری از آنها را از دست دادیم.

صفابخش همچنین افزود : از آنجایی که زیربنای هر ساختاری بحث های اقتصادی است ، بدون حمایت مالی نمیتوانیم به مقصد برسیم بنابراین نیاز به ورود سرمایه گذاران و مالکان کارخانه ها در ورزش داریم.

مالک باشگاه لاهیگ در ادامه ضمن تشکر از زحمات دلسوزانه و متعهدانه ریاست اداره ورزش و جوانان لاهیجان در حمایت از تیم لاهیگ ، به دیدار هفته گذشته با فرماندار لاهیجان اشاره داشت و گفت : در نشست با آقای محمودی فرماندار لاهیجان ، ایشان قول حمایت دادند  اما متاسفانه اعضای شورای شهر هیچ حمایتی از این تیم نداشته اند.

سرمربی تیم فوتسال لاهیگ همچنین با تاکید بر اینکه هرچقدر در ورزش سرمایه گذاری کنیم امنیت را در شهر بالا برده ایم ٰ، افزود تمامی ورزش ها و باشگاه های شهر قابل احترامند ولی این تیم امروز پرچمدار ورزش در شهرستان است و باید در الویت باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =