قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ»:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» و ثبت عضویت، در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت عضویت یا هرگونه استفاده از خدمات «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» اقدام نماید. 

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» استفاده می‏‌کنید، عضویت اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا طرح های تخفیفی، امکان دارد «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» را در پروفایل خود لغو کنند.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
«باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
«باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» جزئی از اموال «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» محفوظ می‏‌دارد.

ثبت عضویت :

عضویت در سایت «باشگاه فرهنگی و ورزشی لاهیگ» جهت ثبت نام در کلاس های باشگاه و پرداخت اینترنتی وجوه می باشد. پرداخت مبلغ از طریق درگاه pay.ir انجام می گیرد.

طرح های تخفیفی:
طرح های تخفیفی به منظور عضوگیری بیشتر و در نتیجه جامعه آماری بزرگتر و ایجاد حس رقابت بیشتر، برای کاربران سایت در نظر گرفته شده و در مناسبت های مختلف در صفحه اصلی سایت درج می‏‌شود.