لاهیگ لاهیجان نیازمند یاری مسئولین شهری و استانی می باشد

صفابخش موسس و سرمربی تیم فوتسال لاهیگ:

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی لاهیگ ،  روزبه صفابخش مربی و موسس باشگاه لاهیگ لاهیجان  در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی در گیلان ، با بیان اینکه برای اولین بار در تاریخ فوتسال گیلان تیمی از گیلان به مرحله نهایی لیگ دسته دو کشور رسیده است گفت : مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته دوم کشوری در یزد برگزار خواهد شد که از بین چهار تیم حاضر یک تیم به لیگ دسته اول کشوری صعودخواهد کرد.

وی انتظار حمایت بیشتری از مسئولین شهری و استانی داشت و گلایه های خود را با طرح سوالی از استاندار و مسئولین ورزشی استان این گونه بیان کرد که ایا از حضور تیم فوتسال لاهیگ در لیگ دسته دوم کشور آگاهی دارند ؟ وی در ادامه با یادآوری اینکه پگاه گیلان روزی در لیگ دسته یک کشوری پرچمدار فوتسال گیلان بود ، اعلام داشت با کمی حمایت مسئولین شهری و استانی می توان شاهد حضور لاهیگ در لیگ دسته یک کشوری بود.
صفابخش همچنین با بیان اینکه بازیکنان تیم لاهیگ همگی از استان گیلان می باشند اضافه کرد این بازیکنان سابقه حضور در چنین سطحی از مسابقات را تا کنون نداشتند و این مسابقات فرصتی شد برای نشان دادن قدرت بازیکنان گیلانی در عرصه فوتسال.

وی خاطر نشان کرد تیم فوتسالن سپیدرود آستانه در لیگ دسته دوم کشور و تیم شهرداری رشت با خرید امتیاز در لیگ دسته یک کشوری حضور داشتند اما تیم لاهیگ اولین تیم گیلانی می باشد که تا این مرحله از لیگ دسته دوم کشوری صعود کرده است.
روزبه صفابخش با تشکر از نماینده لاهیجان دکتر فرخی برای پیگیری و هماهنگی های لازم در دور رفت و برگشت مسابقات با مسئولین شهرهای میزبان برای اسکان و رفاه تیم لاهیگ بیان داشتند که انتظار می رفت هیئت فوتبال لاهیجان از ابتدا حامی این تیم در مسابقات باشد اتفاقی که خیلی دیر در هفته گذشته به وقوع پیوست.

موسس باشگاه لاهیجان با تشکر از مدیر کارخانه نادی آقای پاکدامن بیان داشتند که حمایت‌های ایشان به عنوان اسپانسر باشگاه منجر به این شد که تیم فنی و بازیکنان در آرامش در مسابقات حضور داشته باشند و باید مسئولین شهری و استانی از چنین افرادی که در ورزش سرمایه گزاری می کنند قدردانی و تشکر به عمل آورند وی اضافه کرد که عدم توجه به چنین سرمایه‌گزاران منجر به دلسردیشان خواهد شد که این موضوع به نفع ورزش استان نیست اما با تقدیر و قدردانی اهمیت موضوع مشخص خواهد شد و افراد دیگر نیز قاعدتاً سرمایه گزاری خواهند کرد.

صفابخش با بیان اینکه کادر فنی تیم همگی از گیلان می باشند به این موضوع نیز اشاره داشت که هیچکدام از مربیان و عوامل فنی سابقه حضور در چنین سطحی ازمسابقات فوتسال کشور را نداشتند و اولین تجربه بازیکنان و کادر فنی در چنین سطحی از فوتسال کشور در این مسابقات رقم خورد.

وی با بیان اینکه سید رضا اسماعیل زاده و حسام دلسوز و امیرحسین رحیم پور از بازیکنان آکادمی لاهیگ در سال ۹۸ به اردو تیم‌ملی زیر ۲۱ ساله های‌کشور دعوت شدند به این موضوع اشاره گرد که با حضورتیم های گیلانی در رده های ملی می توان شاهد حضور مجدد بازیکنان گیلانی در تیم ملی بود وی همچنین به این موضوع نیز اشاره داشت که یاسر سروری دروازه بان اول تیم لاهیگ در این مسابقات نیز دروازه بان تیم دانشجویی ایران در مسابقات جهانی آمستردام هلند بود.

تیم لاهیگ لاهیجان در دور نهایی مسابقات فوتسال لیگ دسته دوم کشوری در تاریخ های ۲۳،۲۲،۲۱ خرداد به تربیت به مصاف شهدای مدام حرم علی آباد کتول ، وحدت تربت جام و صبای یزد که میزبان مسابقات است خواهد رفت .

روزبه صفابخش داری مدرک لول یک و دو از AFC می باشد همچنین مدرس مینی فوتبال آسیا می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + چهار =